Spor Show 2008, 29 Mayıs’da kapılarını açıyor

Sporun sadece futbol olduğu dönemleri geride bırakan Türkiye’de, sporun adına yakışır bir fuar hayata...

27.05.2008 - 12:20 | MediaCat

Futbolda kazanılan uluslar arası kupalar, güreşte dünya ve olimpiyat şampiyonlukları, 12 Dev Adam, Filenin Sultanları…. Spor artık hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girdi. Farklı dallarda da dünyaca ünlü isimler yetiştirme heyecanını yaşıyoruz.

Sporun sadece futbol olduğu dönemleri geride bırakan Türkiye’de, sporun adına yakışır bir fuar hayata geçiyor… World Business Fairs (WBF) tarafından düzenlenen Türkiye’nin en büyük Spor Fuarı Spor Show 2008, görkemli gösterilerle 29 Mayıs’da kapılarını açıyor.

Galatasaray Spor Kulübü, Beşiktaş Spor Külübü, Fenerbahçe Spor Kulübü, Trabzonspor, Ampute (Bedensel Engelli) Milli Futbol Takımı, dünyaca ünlü Türk vücut geliştirme Şampiyonu Serdar Aktolga, Soner İçöz, Ersin Kuruel, Cengizhan Iğdır, Kim Kold ve Tekin Doğan’dan oluşan Perfect Nutrition ekibi, 2007 ve 2008’de Dünya Artistik Bilardo Şampiyonu olan Hacı Yaman ve Bayanlarda Avrupa Şampiyonu olan Eylül Kibaroğlu, Asena, Helly’s team, RedBull’un kaykay showları, gençlerin sevgilisi Hepsi Grubu’nun konseri ve daha niceleri Spor Show’da.

İstanbul Fuar Merkezi’nin 9 ve 10 no’lu salonlarında gerçekleştirilecek olan ve açılışını Spordan Sorumlu Devlet Bakanımız Sayın Murat Başesgioğlu’nun yapacağı Spor Show 2008’in açılış törenin de sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Tarih : 29 Mayıs 2008, Perşembe

Saat: 10:00

Yer : İstanbul Fuar Merkezi – Yeşilköy
9 ve 10 no’lu salonları

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.