Spoiler mağdurlarına hipnoz terapisi

Güneşinizi söndüren sürprizbozan illetinden hipnozla kurtulun.

26.12.2017 - 17:52 | Arzu Nilay Kocasu

Spoiler mağdurlarına hipnoz terapisi

En sevdiğiniz dizinin tam da o akşam yayınlanacak finalinde ne olduğunu diziyi sizden önce izleyen birinden öğrendiniz. Sizi sürprizbozanla zehirleyen, belki bir tanıdığınız belki de sosyal medyada aniden karşınıza çıkan bir yabancıydı. Her kim olursa olsun; muhtemelen uzunca bir süre boyunca affedemeyeceğiniz bu kişi, iş ile ev arasında neşesi iyice kaçan akşamınızı şenlendirebilecek tek eğlenceyi de elinizden aldı artık.

Olan oldu, peki şimdi ne yapmalı? Dizinin finalini hiçbir şey olmamış gibi izlemek elbette bir seçenek ve muhtemelen siz de bunu tercih edeceksiniz… çünkü bilmiyorsunuz; bir ihtimal daha var: Unutmak.

Samsung Electronics Nordic, İsveç’in meşhur hipnozcularından Fredrik Praesto işbirliğiyle, her dizi/film severin muhtemelen yaşadığı sürprizbozan mağduriyetini tersine döndürmek için Unspoil Me adında bir internet sitesi hazırladı. Sitede, tahmin edileceği üzere, dileyenlere bir hipnoz seansı sunan marka, Praesto’nun sesiyle gerçekleşen yaklaşık 20 dakikalık seansın ardından mevzubahis dizi ve/veya filmi, onun hakkında hiçbir şey bilmiyormuşçasına berrak bir zihinle izlemenizi sağlamayı vadediyor.

Dizi/Film keyiflerine darbe vuran sürprizbozanlardan kurtulmak veya en sevdikleri yapımları bir kere daha, ilk seferinde hissettikleri heyecanla izlemek isteyenler internet sitesine buradan ulaşabilirler.

Kaynak: Ufunk

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.