İAÜ PR Atölyesi’nden meslek farkındalığı çağrısı

İAÜ PR Atölyesi öğrencileri, halkla ilişkiler mesleğine dair yanlış algıları silmek üzere harekete geçti.

26.12.2017 - 17:59 | MediaCat

İAÜ PR Atölyesi'nden meslek farkındalığı çağrısı

İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü bünyesinde faaliyet gösteren İAÜ PR Atölyesi, halkla ilişkiler mesleğine dair algı sorunu ile ilgili meslek farkındalığı projesi başlattı.

Orta ve küçük ölçekli işletmelerin halkla ilişkiler mesleğinin farkında olmadığını, halkla ilişkiler mesleğinin pazarlama, sekreterlik ya da danışma görevlisi gibi farklı mesleklerle karıştırıldığını belirten öğrenciler, sektöre ve kamuoyuna “Mesleğimin Farkında Ol” projesi ile sesleniyor.

İAÜ Halkla İlişkiler ve Tanıtım Program Başkanı Yrd. Doç. Dr. Deniz Akbulut danışmanlığında halkla ilişkiler sektöründen ve kamuoyundan açık mektup aracılığı ile destek isteyen İAÜ PR Atölyesi öğrencileri, proje kapsamında bir de video hazırladılar. Halkla ilişkiler mesleğinin sorunlarını ortaya koyan videoda, mesleğin ne olmadığına dair kısa tespitler yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.