Spikes Asia jüri başkanlarından üçü açıklandı

Spikes Asia 2012 festivalinde jüri üyeleri açıklanmaya başladı.

30.05.2012 - 00:00 | MediaCat

Reklam ve iletişim alanında yaratıcılıkta mükemmelliği ödüllendiren Spikes Asia 2012 festivalinde jüri üyeleri açıklanmaya başladı.

Film, Print, Outdoor&Radio ve Entegre jürisi başkanı DDB Worldwide CCO’su Amir Kassaei oldu. Kassaei, DDB Worldwide Almanya’ya CCO ve İş Ortağı olarak katılmadan önce TBWA Worldwide, Barci&Partner and Springer&Jacoby gibi global ajanslarda deneyim kazanmıştı. 2003 yılında DDB’ye katılan Kassaei, 2011 yılında CCO oldu ve ekibiyle beraber global ve yerel 2000’den fazla ödül kazandı.

Medya jürisine başkanlık edecek isim ise, Dominic Proctor. Dominic Proctor, GroupM’in Global Başkanı. Mindshare, Maxus, MEC ve MediaCom gibi şirketleri bünyesinde barındıran GroupM’in denizaşırı faaliyetlerinin hepsinden sorumlu. GroupM’den önce, Mindshare Worldwide’da 15 yıl boyunca CEO olarak çalışmıştı.

Direct ve Promo&Activation jüri başkanı ise, Draftfcb Küresel Perakende ve Geliştirme Sorumlusu  Tania Manikas oldu. Manikas, 25 yıllık kariyeri boyunca, marka oluşturma, kullanıcı davranışı yönlendirme gibi alanlarda uzmanlaştı. Manikas’ın liderliğinde gerçekleşen kampanyalarda 80’in üzerinde onur ödülü kazanıldı.

Spikes Asia’ya kayıtlar devam ediyor. 1 Ağustos’tan önce kayıt olursanız erken kayıt indiriminden yararlanabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve kayıt için http://www.spikes.asia.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.