Spikes Asia 2009 Sanat Jüri Başkanı belli oldu

Hindistan'da reklamcılık alanında en etkili isimlerden biri olarak bilinen...

09.06.2009 - 10:40 | MediaCat

Ogilvy & Mather Hindistan ve Güney Asya Başkanı ve Ulusal Yaratıcı Direktör’ü Piyush Pandey, Spikes Sanat kategorisi jüri başkanlığını yürütecek. Hindistan’da reklamcılık alanında en etkili isimlerden biri olarak bilinen Piyush Pandey, Ogilvy Hindistan’ı yaratıcılık alanında güçlü bir hale getirdi.

Liderliği döneminde, son 11 yıl içerisinde, 10 kez Ogilvy Hindistan en yaratıcı ajans kategorisinde yer aldı. Ayrıca Ogilvy Hindistan kendi network’leri içerisinde de en yaratıcı ofis olarak gösterildi ve 14 kez Cannes Lions ödülü sahibi oldular.Piyush Pandey

Piyushi ilk defa bir Asyalı olarak 2004 yılında Cannes Lions jürisi olarak katıldığı festivalde, reklamcılığın bir ‘iş’ olmadığını, çok eğlenceli bir şeyin iş olarak tabir edilemeyeceğini söylemişti. Öte yandan Piyuski, kendisine yapılan, Hindistan’daki reklamcılığın büyük babası nitelemesinden hoşlanmadığını, kendisine O&M Reklam Eğlence Başkanı nitelemesini uygun gördüğünü kaydetmişti.

Cannes Lions CEO’su Philip Thomas, Singapur’da yapılacak olan festivale Sanat jüri başkanı olarak Piyuski Pandey’i getirmekten dolayı çok sevinçli olduklarını söyledi.

Sanat Jürisi, Basın ve TV/Sinema reklamcılığındaki sanat tekniğindeki mükemmelliği ve altında yatan yaratıcı düşünceyi ödüllendirecek.

Daha fazla bilgi için www.spikes.asia adresini ziyaret edebilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.