Söz CMO’da: Beyza Kapu

L'Oréal Dijitalden Sorumlu Başkanı Beyza Kapu, L'Oréal'in pandemi sürecini nasıl yönettiğini ve gelecek planlarını anlatıyor.
27.04.2020 - 10:36

Birey ve toplum perspektifinden bakıldığında coronavirus salgınının alışkanlıkları değiştireceği, rutinleri bozacağı öngörülüyor. Bu değişimin çıktılarının iletişim, marka ve pazarlama dünyasına yansıması da aynı hızda kaçınılmaz olacak. Tüketici nasıl etkilenecek, pazarlama ve iletişim stratejilerinde nasıl bir yol izlenecek, marka sadakati mümkün olacak mı, markaların salgından çıkarması gereken dersler neler?

CMO Society Üyeleriyle gerçekleştirdiğimiz online buluşmalarda iletişim, pazarlama ve marka dünyasında yaşanacak değişimleri ve öngörüleri konuşmaya devam ediyoruz. L’Oréal Dijitalden Sorumlu Başkanı Beyza Kapu, pandemi sürecinin alışkanlıklarımıza ve ilişkilerimize etkisinin yanı sıra bu süreçte L’Oréal’in aldığı aksiyonları ve gelecek planlarını anlatıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.