Soyak Holding’e yeni CEO vekili

47 yıllık tecrübesiyle gayrimenkul sektörünün lideri olan Soyak, faaliyet gösterdiği...

27.06.2008 - 14:13 | MediaCat

47 yıllık tecrübesiyle gayrimenkul sektörünün lideri olan Soyak, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde liderliği sağlamak hedefiyle organizasyon yapısını geliştiriyor. Bu kapsamda, 1998 yılından beri Soyak Holding bünyesindeki çeşitli şirketlerde çalışan, 2001 yılından bu yana da Soyak Yapı’da Genel Müdürlük görevini yürüten ve aynı zamanda Yönetim Kurulu üyesi olan M. Emre Çamlıbel, Soyak Holding CEO Vekili görevine atandı.

Soyak Holding bünyesinde yer alan Gayrimenkul Grubu Başkanlığını da yürütecek olan Çamlıbel; “Soyak Holding, benimsediği kurumsal yönetim tarzı ve profesyonellik anlayışı ile faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde rekabet üstünlüğü sağlamak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir. Organizasyonumuzu ve yönetim şeklimizi belirli dönemlerde gözden geçirmemiz geleceği yönetmek adına bizlere esneklik, dinamizm ve hızlı hareket imkanı sağlamaktadır. İş hayatının gerektirdiği değişimlere açık olmak bize her zaman stratejik rekabet üstünlüğü sağlamıştır” dedi.

Emre Çamlıbel, Soyak’ın çağdaş yaşam alanları oluşturmanın yanı sıra, bünyesindeki Enerji Grubu, Çimento Grubu ve Döküm Grubu ile faaliyet gösterdiği diğer sektörlerde de liderlik hedefi ile çalıştığını belirtti. Rekabet stratejilerinde; ticari başarının yanısıra profesyonelliğin ve insan odaklı yaklaşımların da kritik öneme sahip olduğunu ifade eden Çamlıbel, bu hedef doğrultusunda Soyak Holding bünyesinde çeşitli kademelerde gerçekleştirilen görev değişimlerinin, Soyak’ın dinamik yapısını daha da güçlendirdiğini ifade etti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.