Sosyal TV 2013-2014 Almanağı yayında

Kimola, geride bıraktığımız sezona izleyicilerin penceresinden bakan “Sosyal TV Yıllığı”nı yayınladı.

04.09.2014 - 11:17 | MediaCat

Veri teknolojileri şirketi Kimola’nın, Sosyal TV Analizleri, Sosyal TV Reytingleri ve reklam yatırımlarının geridönüş hesaplamalarını sağlayan servisi Kimola Analytics, geride bıraktığımız 2013 – 2014 sezonuna izleyicilerin penceresinden bakan “Sosyal TV Yıllığı”nı yayınladı.

2013-2014 sezonunun Sosyal TV performanslarından oluşan Sosyal TV Yıllığı, geçen yılın öne çıkan TV olaylarını gösteren bir zaman tüneli ile ziyaretçilerini karşılıyor. Sezon boyunca izleyicilerin en çok konuştuğu TV yayınları ve kanal listelerinin yanı sıra, kendinden en çok sözettiren 30 yayının performans rakamları, hayranları, en çok ilgi çeken  paylaşımlarından oluşan detay sayfalarına da ulaşmak mümkün.

En popüler 30 programın içeriğini ayrı ayrı hareketli infografiklerle yansıtan Sosyal TV Yıllığı aynı zamanda kullanıcılarına eğlenceli bir deneyim sunuyor. Türkiye haritasında 81 ilin Sosyal TV izleyicisi nüfus bilgilerinin yer aldığı Sosyal TV Haritası ile bir ilk olma özelliğini taşıyor ve her ilin en popüler ilk 3 televizyon yayınını sunan bir de liste barındırıyor.

Sosyal TV Yıllığı, yoğun siyasi gündem ve Mart ayına damgasını vuran Twitter yasağının gölgesinde Sosyal TV olgusunun hem izleyiciler hem de TV yayıncılığı açısından son bir yılda ulaştığı noktayı, izleyicilerin duygu ve fikirlerinin televizyon dünyasını nasıl şekillendirdiğini de gözler önüne seriyor.

Sosyal TV Yıllığı’na buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.