Software AG’nin yeni kıdemli GRC danışmanı

Software AG’de görev alan Serter Baltacı kıdemli GRC (Yönetişim Risk ve Uyum) danışmanı olarak görev yapacak.

05.09.2011 - 00:00 | MediaCat

Software AG’de görev alan Serter Baltacı kıdemli GRC (Yönetişim Risk ve Uyum) danışmanı olarak görev yapacak.

Software AG Türkiye ekibine katılan Serter Baltacı, muhasebe, finans, iç denetim, IT denetimi, risk yönetimi, proje yönetimi alanlarında geniş bir birikime sahip.

2003 yılında De Paul University (Chicago), Finans ve Muhasebe bölümlerinden mezun olan Serter Baltacı kariyerinin ilk yıllarında kar amacı gütmeyen çeşitli Amerikan kurumlarında çalıştıktan sonra kurum içi denetçi ve sistem analisti olarak Sears, Roebuck and Co. şirketinde görev aldı. Daha sonra sırasıyla Pricewaterhouse Coopers LLP’de (ABD) SPA (System Process Assurance) denetçisi, Ernst &Young LLP’de (ABD) TSRS (Technology and Security Risk Services) Proje Yöneticisi, The Warranty Group’ta (ABD) Proje Yöneticisi, Danışman ve Süreç Mühendisi, IDS Scheer Türkiye’de kıdemli GRC (Yönetişim, Risk ve Uyum) Danışmanı, Hayat Holding’te kıdemli Denetim Danışmanı olarak çeşitli görevlerde bulundu. Serter Baltacı ayrıca ISACA (Information Systems Audit and Control Association) ve PMI (Project Manager Institute) üyesi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.