Vodafone’nun iPad 2 atağı

Vodafone Türkiye, dünyanın en çok tercih edilen tabletlerinden biri olan iPad 2’yi abonelerine sunacağını açıkladı.

05.09.2011 - 00:00 | MediaCat

Vodafone Türkiye, dünyanın en çok tercih edilen tabletlerinden biri olan iPad 2’yi abonelerine sunacağını açıkladı. Wi-Fi + 3G’ye sahip iPad 2’ye ek olarak, Vodafone Türkiye ayrıca iPad için özel olarak hazırlanmış tarifeler de sunacak.

Vodafone Türkiye, yeni jenerasyon iPhone 4’ten sonra, iPad 2’yi Türkiye’de satışa sunuyor. Apple’ın heyecanla beklenen cihazı iPad 2, kısa bir süre içinde Türkiye’deki meraklılarıyla buluşacak.

Orijinal iPad’e oranla yüzde 33 daha ince ve yüzde 15 daha hafif bir tasarıma sahip olan iPad 2, bu yapısına rağmen kullanıcıların beklentilerini karşılayacak şekilde, 10 saate kadar pil ömrü sunuyor. iPad için ayrıca çeşitli tarifeler de sunacağını açıklayan Vodafone Türkiye, satış mağazalarında, müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri seçmelerine yardımcı olmak üzere özel olarak ayrılmış iPad2 alanları ve eğitimli personel bulunacak.

Vodafone Bireysel Müşterilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bilindiği gibi, geçtiğimiz yıl iPhone 4’ü Vodafone Red ayrıcalıklarıyla abonelerimizle buluşturduk. iPhone 4 lansmanımız çok başarılı geçmiş ve iPhone 4, Vodafone markasıyla anılır olmuştu. Çok yakında da Apple’ın son ürünü iPad 2’yi Vodafone farkıyla abonelerimize sunacağız.” şeklinde konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.