Snapchat masaüstünde

Snapchat for Web'i belirli ülkelerdeki Snapchat+ aboneleri kullanabilecek.

19.07.2022 - 14:45 | Sencer Uçar

Snapchat masaüstünde

Snapchat, kullanıcıların masaüstü aracılığıyla snap paylaşabileceği, görüntülü arama yapabileceği ya da mesajlaşabileceği Snapchat for Web özelliğini devreye aldı.

Snapchat’in masaüstü versiyonu Snapchat for Web’i ilk etapta ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’daki Snapchat+ aboneleri kullanabilecek. Özellik tüm dünyada kullanıma sunulmadan önce Fransa, Almanya, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde de devreye girecek.

Snapchat for Web’e web.snapchat.com adresinden, Snapchat kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapılacak. Mobil cihazlar aracılığıyla tamamlanacak iki adımlı doğrulamanın ardından uygulamaya erişilebilecek. Mesajların 24 saat içinde kaybolma özelliği Snapchat for Web’de de geçerli olacak ve ekran görüntüsü alınması engellenecek.

Son zamanlarda popülerliğini yitiren Snapchat’in masaüstü hamlesi, Instagram ve TikTok gibi platformlarla daha güçlü rekabet edebilmek adına gerçekleşti. Zira her iki uygulama da masaüstünden kullanıma açık.

Kaynak: TechCrunch

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.