Smart Tanıtım’a yeni müşteri

Türkiye pazarına ilk adımını 2005 yılında atan; 770.000'den fazla aracı ile 39 ülkede Operasyonel Filo Kiralama Hizmeti veren...

20.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Türkiye pazarına ilk adımını 2005 yılında atan; 770.000’den fazla aracı ile 39 ülkede Operasyonel Filo Kiralama Hizmeti veren ve dünyanın lider firmalarından ALD Automotive, iletişim çözümleri konusunda Smart ile ilerleme kararı aldı.

Araç finansman hizmetlerinde uzmanlaşmış Société Générale Grup’un %100 iştiraki olan ve grubun temel yaklaşımlarından takım ruhu, yenilikçilik ve profesyonellik gibi değerleri kendine ilke edinen ALD Automotive Türkiye,  bu doğrultuda 90’a yakın çalışanıyla hizmet verdiği markaların değişen pazarlama iletişimi ve reklam ihtiyaçlarına entegre çözümler sunan ve Smart İletişim Grubu bünyesinde yer alan Smart Reklam ile anlaştı.

Converse-Columbia, BankPozitif, Exotic, Gümüşsuyu, Soley, NEC ve Infocus’un da aralarında bulunduğu müşterilerine tam hizmet reklam hizmetleri sunan Smart Reklam, kısa bir sürede 500 müşteri ve 5.500’den fazla aracı portföyüne katan, yüksek hizmet kalitesini, 450’den fazla tedarikçi ile yaptığı stratejik işbirliği sayesinde daha da güçlendiren ALD Automotive’in Ekim ayı itibariyle tüm iletişim faaliyetlerini yürütüyor olacak.

ALD Automotive Operasyonel Filo Kiralama Hizmeti dışında müşterilerine Filo Yönetimi ve 2. El Satış hizmetleri de sunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.