Monster, ntvmsnbc.com ile işbirliğine gitti

Türkiye’nin en çok okunan haber portallarından www.ntvmsnbc.com ile Türkiye’de www.monster.com.tr sitesiyle hizmet veren dünyanın ilk en büyük online kariyer sitesi

20.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’nin en çok okunan haber portallarından www.ntvmsnbc.com  ile Türkiye’de www.monster.com.tr sitesiyle hizmet veren dünyanın ilk en büyük online kariyer sitesi Monster, yepyeni bir işbirliğine başladı.

Monster’ın Türkiye’de ve dünyadaki tüm iş ilanları bundan böyle  www.ntvmsnbc.com’dan da ulaşılabilir olacak. 60’dan fazla ülkede faaliyet gösteren ve dünya genelinde yüzbinlerce işveren ile işbirliği bulunan Monster, tüm dünyada farklı sektörlerden iş ilanlarını ntvmsnbc ziyaretçilerinin ayağına getirecek. Monster’ın ntvmsnbc için hazırladığı özel kariyer portalında iş ilanlarının yanı sıra  farklı sektörlerden yöneticilerle röportajlar, başarı hikayeleri,  kariyer ve kişisel gelişim konulu makaleler ve tavsiyeler de yer alacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.