SKYTURK, gençlerin elinden tutuyor

SKYTURK, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nin 'Bir Işık Da Siz Yakın' projesine destek olarak üniversiteli gençlere burs olanağı sağlıyor.

11.12.2006 - 00:00 | MediaCat

Bu projeyle, üniversitede okuyan yaklaşık 14.000 öğrencinin öğretimine destek olunması bekleniyor. Eğitime destek vermek için düzenlenen birçok yardım kampanyası halen sürmektedir. Ancak bugün yaklaşık 14.000 üniversite öğrencisi, eğitim hayatlarına devam etmek için burs talebinde bulunmuştur ve cevap beklemektedir.
SKYTURK, bu öğrencilerin ülke kalkınmasında yer alacak çağdaş bireyler olmaları için canlı yayında bir bağış gecesi düzenleyecektir. Şubat 2007 içerisinde Galleria Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşmesi düşünülen gecede, çeşitli sanatçılar ve işadamları gibi, bu projeye destek vermek isteyen kamuoyu önderleri, canlı yayında yardımsever kişi ve kurumlarla irtibata geçerek bağış toplayacaklardır.
Üniversiteli gençlere yardımda bulunarak, kuruluşunuzun ya da şahsınızın, sosyal sorumluluk görevini yerine getirmek üzere, bu bağış gecesine destek vermeniz için çağrıda bulunuyoruz!