MediaCat

EUROBEST 2006 kazananları belli oldu

Avrupa’nın önde gelen kreatif yarışmalarından olan EUROBEST Awards birincileri belli oldu. TV-sinema, print, outdoor, radyo, interaktif, direkt ve entegre kategorilerinde yarışan finalistler, birincilik için çabaladı.

EUROBEST 2006 kazananları belli oldu

20 Avrupa ülkesinden seçilen 39 iş, bu yıl on dokuzuncusu düzenlenen EUROBEST Awards jürisinin beğenisine sunuldu. İnteraktif kategorisi Ingo Fritz, direkt kategorisinde Fred Koblinger, TV-sinema, print, outdoor, radyo ve entegre kategorilerinde Olivier Altmann jüri üyeliği yaptı.
Yarışmada The Print Grand Prix ödülü DDB España Madrid’e VAESA Audi RS4 kampanyaları için, The Outdoor Grand Prix ödülü ise
Scholz & Friends Berlin’e jobsintown.de sitesi için hazırladıkları ambiyans kampanyası için verildi.
MJZ London, TV/Cinema Grand Prix ödülünü Sony Bravia için yaptığı ‘Balls’ kampanyası ile, Framfab Denmark-Copenhagen, The Interactive Grand Prix ödülünü Nike için hazırladıkları ‘Chain’ videosu ile kazandı.
BBDO Oslo-Norwey, Guinness Rekorlar Kitabı için hazırladıkları reklam kampanyası ile Radio Grand Prix ödülüne layık görülürken, entegre kategorisinin ilk ödülü Adidas için hazırladıkları kampanya ile 180 Amsterdam’a gitti. Jüri, direkt kategorisinde birincilik ödülü vermedi ancak yılın ajansı TBWAParis oldu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.