Skype’la birbirinizden hiç ayrılmayın

Yeni kampanya birbirinden uzak kalmış aileleri buluşturuyor.

03.07.2013 - 10:58 | Haluk Kasarcı

Skype yeni kampanyası ‘Stay Together’la iletişim faaliyetlerine devam ediyor. Yeni kampanyada Cannes’dan Grand Prix’yle ayrılarak kısa filmler konusunda rüştünü ispatlamış olan Pereira & O’Dell’in imzası var. Ajans geçtiğimiz dönemde Intel/Toshiba ve Expedia için hazırladığı kampanyalarla adından sıkça söz ettirmişti.

‘Stay Together’ aslında pek de sıra dışı olmayan ve teknoloji firmalarının rakamlar, teknik özellikler ve benzeri değerleri bir kenara bırakıp teknolojinin insan hayatı üzerindeki olumlu etkilerinin anlatıldığı bir kampanya. Birkaç filmlik bir seri olarak tasarlanan kampanyanın ilk filmi olan ‘The Impossible Family Portrait’ ailesinden iç savaş nedeniyle ayrılmış olan Ugandalı Denis’in hikâyesini anlatıyor.

Aynı kampanya dahilinde ortak temaya sahip ‘Animal Family Portrait’ ve ‘The Growing Up Family Portrait’ adlı iki farklı film daha bulunuyor.

Firma bugünlerde son kampanyasıyla uyumlu olarak ‘Skype’la nasıl bir arada kalıyorsunuz’ adlı bir yarışma düzenliyor. Kullanıcıların kendi ‘kavuşma’ hikâyelerini anlattıkları yarışmada en çok oy toplayan hikâyenin sahibi ailesini ziyaret edebileceği bir seyahat kazanacak.

Kaynak: Adage

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.