MediaCat

Şirketler arası müzik yarışması başlıyor

Sadece şirket çalışanlarından oluşan grupların yarışabileceği ‘Ballantine’s ile Sahne Şirketlerin’ adlı şirketler arası müzik yarışması 8 Şubat’ta başlıyor.

Şirketler arası müzik yarışması başlıyor

Sadece şirket çalışanlarından oluşan grupların yarışabileceği ‘Ballantine’s ile Sahne Şirketlerin’ adlı şirketler arası müzik yarışması 8 Şubat’ta başlıyor.

Garaj  İstanbul’da gerçekleşecek olan etkinlikte, bir ay boyunca Türkiye’nin büyük şirketlerini temsil edecek müzik grupları yarışacak.

Çalışan motivasyonunu artırmak, ‘biz’ kültürünü yaygınlaştırmak ve takım ruhunu ateşlemek  amacıyla tasarlanan ve bu yıl ikincisi düzenlenen yarışmaya, grubu olan veya grup kuran tüm şirketler katılabiliyor.

Sadece pop ve rock tarzında müzik yapan grupların katılabileceği ‘Ballantine’s ile Sahne Şirketlerin’ yarışmasında, sanatçı, müzisyen, müzik yazarı gibi değerli isimlerden oluşacak jürinin oyları ve izleyicilerin SMS oyları ile elemeler gerçekleştirilecek.

Geçen yıl Turkcell, Avea, Citibank, Pirelli, Nestle, ING Bank, Kariyer.net, Jotun Boya, Gri Creative, Lundbeck İlaç, McCann Erickson, BDH, T-Bank, TUSAŞ gibi birbirinden önemli şirketin katıldığı ve Avea’nın Musikişinas Grubu ile birinciliği aldığı yarışmada, bu yıl da oldukça iddialı gruplar yer alacak.

Geçtiğimiz yılın kazananının, birincilik ödülü olarak Paris Stade De France’da gerçekleşen Black Eyed Peas konserine bilet, ulaşım ve konaklama kazandığı yarışmada, bu yıl da kazananı süpriz bir ödül bekliyor.

Ana sponsor Ballantine’s ve organizasyon sahibi HY Tanıtım&BG İletişim yetkilileri “Şirketler artık çalışanlarının motivasyonunu arttıran ve “biz” kültürünü yaygınlaştıran etkinlikleri seçiyor. Biz de bu yarışma ile şirketler arası rekabeti eğlenceli bir boyuta taşıyoruz. İş dünyası profesyonelleri arasında takım ruhunu ateşlemek amacıyla düzenlediğimiz yarışmada, geçtiğimiz yıl birbirinden başarılı performanslar izledik. Bu yılda 7 hafta boyunca, Garaj İstanbul yine iş dünyasının resmiyetini, eğlencenin yükselen sesine bırakacak. Şirket çalışanları iş arkadaşlarını sahnede şarkı söylerken ya da yöneticilerini gitar solosu yaparken görebilecek.” diyerek bu tür etkinlikler düzenlemeyi sürdüreceklerini belirttiler.

Ballantine’s ana sponsorluğunda, HY Tanıtım ve BG İletişim işbirliğinde düzenlenen, her yıl daha da ilgi görerek büyüyen yarışmaya katılmak isteyen şirket grupları,  info@sahnesirketlerin.com adresinden başvuru yapabilecekler.

Yarışma ile ilgili tüm bilgiler, videolar ve fotoğraflar www.facebook.com/BallantinesTurkiye adresinden duyuruluyor olacak.

Yarışma tarihleri
8 Şubat 2011 Çarşamba / 15 Şubat 2011 Çarşamba / 16 Şubat 2011 Perşembe / 22 Şubat 2011 Çarşamba / 23 Şubat 2011 Perşembe / 29 Şubat 2011 Çarşamba / 9 Mart 2011 Cuma (Final Gecesi)

Mekân
Garaj İstanbul: Tomtom Mah. Yeni Çarşı Cad. Kaymakam Reşat Bey Sk. No:11a 34433 Galatasaray-Beyoğlu / İstanbul / +90 (0) 212 244 44 99
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.