Siemens’in reklam balığı, Digiturk akvaryumunda

Siemens Ev Aletleri son reklam kampanyasında kullandığı animatik balığını farklı mecralarda...

01.09.2008 - 10:25 | MediaCat

Siemens Ev Aletleri son reklam kampanyasında kullandığı animatik balığını farklı mecralarda izleyiciyle buluşturmaya devam ediyor. Ürün gruplarındaki teknolojik yeniliklerini anlatmak üzere hazırladığı animasyon destekli reklam kampanyasını farklı bir boyuta taşımayı amaçlayan Siemens’in ünlü balığını şimdi de dijital sularda yüzdürüyor.

Hazırladığı animasyon destekli reklam filmiyle teknoloji öncülüğünün altını bir kez daha çizen Siemens, reklam kampanyasında kullandığı animatik balığını şimdi de Digiturk üzerinden yayın yapan radyo kanallarının fonu olan akvaryum görüntüsü eşliğinde izleyiciyle buluşturuyor. Bir ay süresince Digiturk radyo kanallarına fon oluşturan akvaryumda yüzmesi planlanan Siemens balığı bu kanallara farklılık ve eğlenceli bir sunum getirirken, gelen geribildirimler üzerine kampanya süresi 2 aya uzatıldı. Siemens Ev Aletleri hakkında bilgi de verecek olan bu uygulama ile Siemens yeni ve farklı bir reklam mecrası da yaratmış oluyor.

Siemens Ev Aletlerinin teknolojik üstünlüğünün hoş bir dille anlatıldığı bu reklam kampanyasında kullanılan ve gerçek bir balık modellenerek hazırlan sevimli balık, aynı zamanda Siemens’in çevreci yaklaşımını da yansıtıyor. Hint Okyanusu’ndan bu proje için getirilen bir balık çeşidinden esinlenilerek, üzerinde yaklaşık 1 ay süren bir çalışmayla yaratılan balık karakteri Siemens’in hız, çevre, teknoloji ve tasarımla şekillenen yaklaşımının altını çiziyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.