MediaCat

Sıcak pizza için açılan karlı yollar

Domino’s, ABD’de sıcak pizza teslimatının sekteye uğramaması için karlı yolların açılmasına yardım edecek.

Soğuk ve karlı hava dahil hiçbir koşul pizzalarının sıcak sıcak yenmesine engel olsun istemeyen Domino’s, bu yıl ABD’de kar küreme çalışmalarına Plowing for Pizza programıyla maddi yardımda bulunuyor.

Ajansı WorkInProgress işbirliğiyle harekete geçen Domino’s, kışın pizzaların sıcak teslim edilebilmesi için 20 şehre 25’er bin dolar hibe edecek. Kar küreme çalışmaları için halihazırda üç belediyeyle çalışan marka, şehirleri “Plowing for Pizza” programından faydalansın isteyenleri 21 Ocak tarihine kadar plowingforpizza.com adresini ziyaret ederek posta koduyla başvuruda bulunmaya davet ediyor.

Domino’s, 20 şehirde kar küreme çalışmalarına katkı sunmanın yanı sıra yol açma çalışmalarına katılan belediye personeline bere, atkı, kar ölçüm çubuğu, tabela, araç mıknatısından oluşan kitler ve 200 dolarlık hediye çekleri de verecek.

Domino’s ABD ve Küresel Hizmetler Başkanı Joe Jordan, “Domino’s olarak ısıtma fırınlı teslimat araçları yaptık, pizzanızı evinize kusursuz ve sıcak ulaştırmak için yolları açtık, işler test gittiğinde pizza sigortası sunduk. Bizce karlı ve soğuk hava dahil hiçbir şey lezzetli bir pizzanın önüne geçmemeli. Yani doğru duydunuz: Bir pizza şirketi, yolların açılmasına yardım ediyor” açıklamasında bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.