Siber büyük ödül Droga’ya

David Droga’nın pazarlama iletişimine yeni bir açılım kazandırmak amacıyla kurduğu droga5 adlı yeni ajansı, Cannes Uluslararası Reklamcılık Festivalinde ‘Siber’ kategorisinde büyük ödül aldı.

22.06.2006 - 00:00 | MediaCat

David Droga’nın pazarlama iletişimine yeni bir açılım kazandırmak amacıyla kurduğu droga5 adlı yeni ajansı, Cannes Uluslararası Reklamcılık Festivalinde ‘Siber’ kategorisinde büyük ödül aldı. Ajans büyük ödül alan ‘Still Free’ adlı bu çalışmasını Ecko adlı şirket için hazırladı.

‘Siber’ kategorisindeki tek büyük ödül bu değil. Crispin Porter + Bogusky’nin Miami ofisi de Volkswagen için hazırladığı interaktif çalışmayla büyük ödül almaya hak kazandı.

Bu arada ‘Siber’ kategorisinde alınan tüm ödüller üzerinde yapılan değerlendirme sonucunda Crispin Porter + Bogusky’nin Miami ofisi yılın interaktif ajansı seçildi. Bu ajansı Goodby Silverstein & Partners’ın San Francisco ofisi ve DDB’nin Sao Paolo ofisi izlediler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.