İzmir TV bugün satılıyor!

TMSF, muhammen bedeli yaklaşık 2 milyon Dolar olan Ö.Z.R.T. Özel Radyo Televizyon A.Ş. (İzmir TV) Ticari ve İktisadi Bütünlüğü’nün bugün düzenlenecek ihalesine iki yatırımcıdan teklif aldı.

22.06.2006 - 00:00 | MediaCat

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), Ö.Z.R.T. Özel Radyo Televizyon A.Ş.’nin Ticari ve İktisadi Bütünlüğü’nü satışa çıkardı. Muhammen bedeli 1 milyon 700 bin Amerikan Doları olan Ö.Z.R.T. Özel Radyo Televizyon A.Ş. (İzmir TV) Ticari ve İktisadi Bütünlüğü ihalesi bugün saat 14.00’de TMSF Binası Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Teklif verme başvurularının 15 Haziran 2006 Perşembe günü saat 17:00’ye kadar yapıldığı Ö.Z.R.T. Özel Radyo Televizyon A.Ş. (İzmir TV) Ticari ve İktisadi Bütünlüğü ihalesine iki yatırımcı teklif verdi.

Satışa konu ticari ve iktisadi bütünlük, geçici yerel karasal frekans ve kanal kullanım hakkı, verici ve ekipmanları, teknik ekipman ve yayın donanımı, internet alan adı, arşiv ile bu mal, hak ve varlıklardan doğan sözleşmelerden oluşuyor.

İhale, kapalı zarf ve açık artırma yoluyla gerçekleştirilerek Fon Kurulu’nun onayı ile sonuçlandırılacak. Satış Komisyonu şartnamedeki kurallar çerçevesinde kapalı zarfla teklif veren katılımcılar arasında açık artırma aşamasına katılmaya hak kazananların kısa listesini oluşturacak. İhaleye kapalı zarf aşamasında verilen en yüksek teklif üzerinden açık artırma ile devam edilecek. Kurul’un ihaleye pazarlık usulü ile devam edilmesine karar vermesi halinde pazarlık, 28 Haziran 2006 (Çarşamba) tarihinde aynı adres ve saatte düzenlenecek.

Teklifler peşin olarak ABD Doları cinsinden verilecek. İhaleye katılabilmek için 170 bin Amerikan Doları teminatın Fonun Ziraat Bankası Gayrettepe Şubesi’ndeki (swift kodu: TCZBTR2A) 14061804-5003 numaralı ABD Doları hesabına yatırılması gerekiyor. Teminat olarak bankalardan alınmış kesin ve süresiz teminat mektubu, teminat cari değerinin yüzde 15 fazlası oranında T.C. Devlet Tahvilleri, Hazine Bonoları veya Hazine kefaletini içeren tahviller de kabul ediliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.