Show TV 10 gün önce protokol imzalamış

Show TV, 'Korolar Çarpışıyor' yarışması kapsamında, Malatya'da yaptıracağı ilköğretim okulu için Malatya Valiliği ile...

27.07.2010 - 00:00 | MediaCat

Show TV, ‘Korolar Çarpışıyor’ yarışması kapsamında, Malatya’da yaptıracağı ilköğretim okulu için Malatya Valiliği ile 16 Temmuz 2010 tarihinde Vali Doç. Dr. Ulvi Saran ve Show TV Genel Müdürü Saner Ayar’ın katılımlarıyla protokol imzaladı. 8 derslikli tasarlanan okulun 2011 öğretim yılına hazır olması planlanıyor.

Show TV Genel Müdürü Ayar, Show TV olarak eğitimin önemine inandıklarını ve 2004 yılında Milli Eğitim Bakanlığı ve TOÇEV işbirliği içerisinde başlattıkları Yaşasın Okulumuz kampanyası kapsamında 281 köy okulunun yenilenerek, 15 bini aşkın öğrencinin iyi şartlarda öğrenim görmesini sağladıkları bilgisini verdi.

Ayar sözlerine şöyle devam etti: “Malatya’da yapımını gerçekleştireceğimiz okulla, yüzlerce öğrencimizin yüzünü güldüreceğimiz için mutluyuz. Eğitim’e destek vermek hep önceliklerimiz arasında yer aldı, TOÇEV ile yürüttüğümüz projeye ek olarak, programlarımız vasıtasıyla da eğitime katkıda bulunmuş olabilmek bizleri çok memnun ediyor”.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.