Shopping Fest haberleri de renklendirdi

“40 gün 40 gece alışveriş ve eğlence” sloganıyla bu yıl ilki düzenlenen İstanbul Shopping Fest sona erdi.

27.04.2011 - 00:00 | MediaCat

“40 gün 40 gece alışveriş ve eğlence” sloganıyla bu yıl ilki düzenlenen İstanbul Shopping Fest sona erdi. Medya Takip Ajansı Interpress’in yazılı basındaki ekonomi sayfalarını inceleyerek yaptığı analize göre; 18 Mart’ta startı verilen alışveriş festivaline, basının da yayınladığı haberlerle ilgi gösterdiği ortaya çıktı.

Ulusal, bölgesel ve yerel iki bine yakın gazete ile derginin Interpress tarafından taranarak yapılan araştırmada, geçen 40 günlük sürede İstanbul Shopping Fest hakkında toplam 830 adet haber ve yazının yayınlandığı belirlendi.

Shopping Fest, televizyonda toplam 7,5 saat haber oldu

Özel kampanya, indirim ve etkinliklerle müşterilerine önemli avantajlar sunan İstanbul Shopping Fest’te, AVM’ler ve cadde mağazaları gece saat 23.00’e kadar açıktı. Etkinliğin televizyon yansımalarını da inceleyen Interpress raporuna göre; kırk beş kanalın alışveriş festivali süresince farklı haber kuşaklarında toplam 125 adet haber yayınlanırken, bu haberlerin 7,5 saate yakın bir süreye denk geldiği belirlendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.