Intel, Casperı ödüllendirdi

Intel üst seviyeli notebook ürünlerindeki satışını arttıran Casper’ı ödüllendirdi.

27.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Intel üst seviyeli notebook ürünlerindeki satışını arttıran Casper’ı ödüllendirdi.

Üst seviye notebook ürünlerindeki satışlarını yüzde 33 oranında arttıran Casper Intel tarafından “2010 – Üst Seviye Notebook Ürünlerindeki Satış Başarı Ödülü”ne layık görüldü.

2010 yılında notebook satışlarında ciddi bir sıçrama gerçekleştiren Casper, Intel® Core™ i7 İşlemcilere dayalı, yüksek seviye Notebook satışlarını toplam satışlar için de yüzde 33’e yükseltti. Casper bu başarısı nedeniyle 12 Nisan tarihinde İspanya’nın Barcelona kentinde düzenlenen Intel Solution Summit (ISS) 2011’de “2010 – Üst Seviye Notebook Ürünlerindeki Satış Başarı Ödülü”nü kazandı.

Casper, geçen yıl da “Türkiye Perakende Pazarının En Büyük Pazar Payına Sahip Firması” ödülünü almıştı. EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) Bölgesi’ndeki 380 Intel iş ortağının ve 965 delegenin katıldığı Intel Solution Summit 2011’de ödülü, EMEA Bölgesi Dağıtım ve Satış Müdürü Maurits Tichelman’dan alan Casper Pazarlama Direktörü Feray Karaman, “Notebook pazarında yaptığımız ürün ve teknoloji yatırımlarımız neticesinde, hedeflediğimiz büyümeyi gerçekleştirdik. 2010 yılında notebook pazarında yatırımlarımıza devam ettik, ürün gamımızı genişlettik. Amacımız tüketicilere en iyi çözümleri ve ürün gamını sunmak. Bu doğrultuda“her yıl bir önceki yıldan daha iyisini başarabilmek için çalışıyor, işimizi daha da büyütmek için emin adımlarla ilerliyoruz” şeklinde konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.