Shell Migros işbirliği ödül kazandı

Shell & Turcas’ın, perakende devi Migros’la gerçekleştirdiği ve yaklaşık 10 milyon kişiye çok cazip kazançlar sunan işbirliğine, Royal Dutch Shell’den bir ödül geldi.

28.07.2011 - 00:00 | MediaCat

Shell & Turcas’ın, perakende devi Migros’la gerçekleştirdiği ve yaklaşık 10 milyon kişiye çok cazip kazançlar sunan işbirliğine, Royal Dutch Shell’den bir ödül geldi. Yaklaşık bir yıl içinde farklı avantajlar sunan işbirliği, Shell bünyesindeki en iyi uygulama seçilerek, “Executive Vice President” ödülüne layık görüldü.

Shell & Turcas ile perakende devi Migros’un işbirliği, Royal Dutch Shell tarafından, faaliyet gösterdiği 90 ülke arasında yılın en iyi uygulamalarından biri olarak seçildi. Türkiye’nin ilk sadakat kartı Shell Club Smart Card ve Money Club üyelerine, 2010 yılı Ağustos ayından bu yana benzersiz fırsatlar sunan işbirliği, Royal Dutch Shell tarafından üçer aylık dönemlerde, faaliyette olduğu 90 ülke arasındaki en başarılı uygulamalara verilen “Executive Vice President” ödülüne layık görüldü.

Shell & Turcas Pazarlama Direktörü Pınar Mavituna, ödülün Royal Dutch Shell’in dünya genelindeki en iyi uygulamaları teşvik etmek amacıyla verildiğini belirtti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.