TAB gıda kurumsal iletişime yeni isim

TAB Gıda’nın Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler birimine Sevinç Tanaçan atandı

28.07.2011 - 00:00 | MediaCat

TAB Gıda’nın Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler birimine Sevinç Tanaçan atandı. Burger King, Sbarro, Popeyes ve Arby’s markalarının Tükiye master franchisee olan TAB Gıda’da 13 yıllık tecrübe ve birikimini paylaşacak olan Tanaçan, Kurumsal İletişim ve Halkla İlişkiler Sorumlusu olarak görevini sürdürecek.

İstanbul Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu’nda Reklamcılık ve Pazar Araştırmaları bölümünü bitirdikten sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) İstatistik bölümünden mezun olan Sevinç Tanaçan, Marmara Üniversitesi’nde İşletme üzerine yüksek lisansını tamamladı.

Yachting World Türkiye Dergisi’nden sonra Damat&Tween’de Halkla İlişkiler Uzmanı olarak görev yapan Tanaçan, sırasıyla Armoni Reklam Ajansı Halkla İlişkiler Direktör, Günışığı İletişim Halkla İlişkiler ve Film Yapım Departmanı’nda Genel Koordinatör ve son olarak Ada Film Yapım’da Genel Müdür ve Yapımcısı olarak görevlerini yürüttü.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.