Shell’den puanınla BasKonuş

Akaryakıt ya da otogazını Shell Club Smart Card’la alanlar biriken puanlarıyla Turkcell’den bedava BasKonuş ve konuşma tutarı kazanıyor.

24.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Akaryakıt ya da otogazını Shell Club Smart Card’la alanlar biriken puanlarıyla Turkcell’den bedava BasKonuş ve konuşma tutarı kazanıyor. Akaryakıt sektörünün lider ve en beğenilen markası Shell, Shell Club Smart Card üyelerine avantajlı seçenekler sunarak kazandırmaya devam ediyor: Shell’in yeni kampanyası kapsamında, Shell Club Smart Taksi Card sahipleri biriktirdikleri Club Smart Puanlarla Turkcell’den bedava Bas Konuş / konuşma tutarı  elde ediyor. Shell Club Smart Taksi kartları ile Shell’den akaryakıt veya otogaz alışverişi yapan müşteriler, 500 Club Smart Puan karşılığında 12 TL’lik konuşma hakkı veya BasKonuş + 4,5 TL’lik konuşma tutarı; 1000 Club Smart Puan karşılığında ise 24 TL’lik konuşma hakkı ya da BasKonuş + 16,5 TL’lik konuşma tutarı elde ediyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.