Garanti Emeklilik’e bir ödül daha

Garanti Emeklilik Hobi Kulüpleri projesi, PRSA ödülüyle birlikte bugüne kadar aldığı ödül sayısını 12’ye yükseltti.

24.06.2010 - 00:00 | MediaCat

Garanti Emeklilik Hobi Kulüpleri projesi, PRSA ödülüyle birlikte bugüne kadar aldığı ödül sayısını 12’ye yükseltti. Hobi Kulüpleri projesinin iletişim, pazarlama, müşteri sadakati gibi farklı alanlarda 12 ödüle layık görülmesinin büyük bir gurur kaynağı olduğunu belirten Garanti Emeklilik Kurumsal İletişim Müdürü Deniz Güney şunları söyledi:

“Garanti Emeklilik olarak; müşterilerimizin birikimlerini değerlendirerek onlara mutlu bir gelecek hazırlamanın yanı sıra, bugünlerinde de yanlarında olup, yaşam kalitelerini yükseltmeyi ve mutlu olmalarını sağlamayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda hayata geçirdiğimiz Hobi Kulüpleri projesi ile son dönemde iki yeni ödülümüz daha oldu. Hem Türkiye’de Türkiye Halkla İlişkiler Derneği’nin Altın Pusula Ödülü’ne, hem de dünya çapında bir ödül olan PRSA Silver Anvil Mükemmellik Ödülü’ne layık görüldük. Projemizin dünya çapında elde ettiği bu başarı bizi gerçekten çok mutlu ediyor ve onurlandırıyor”.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.