Sezon finali en çok konuşulan dizi

Yakaladığı geniş izleyici kitlesiyle ekranın en çok ilgi çeken programların başında yer alan yerli dizilerin yayınlanan sezon sonu finalleri haberlerde de geniş yer buldu.

01.07.2011 - 00:00 | MediaCat

Yakaladığı geniş izleyici kitlesiyle ekranın en çok ilgi çeken programların başında yer alan yerli dizilerin yayınlanan sezon sonu finalleri haberlerde de geniş yer buldu. Medya Takip Ajansı Interpress’in, televizyon dizilerinin yazılı basındaki yansımalarını araştırdığı rapora göre, ilk bölümünden itibaren geniş bir izleyici kitlesini ekrana bağlayan “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisi sezon finaliyle haberlere yine damga vurdu.

İki bine yakın ulusal, bölgesel ve yerel gazete ile dergide çıkan dizi haberlerinin incelendiği Interpress’in araştırmasında, geçen hafta sezon finali yayınlanan “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” yayınlanan 64 haberle kapanışı ilk sıradan yaptı. Sezon finalleri yayınlanan diziler içinde “Fatma Gül’ün Suçu Ne?” dizisi çıkan 50 haberle ikinci sırayı alırken, “Muhteşem Yüzyıl” da 47 haberle üçüncü oldu. “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” sezon finali en çok haber olan diziler sıralamasında 39 haberle dördüncü sırayı alırken, “Yahşi Cazibe” dizisinin sezon sonu bölümü de magazin sayfalarında 26 haberle yer alarak listede beşinci oldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.