MediaCat

Markam 10 yaşında

Güven Borça’nın önderliğinde kurulan marka danışmanlık şirketi Markam Danışmanlık 10. yılını, eski/yeni müşteri ve çalışanları ile sektörden pazarlama profesyonellerinin katıldığı keyifli bir organizasyonla kutladı.

Markam 10 yaşında

2001 yılında “bu topraklardan dünya markaları çıkar” diyen Güven Borça’nın önderliğinde kurulan marka danışmanlık şirketi Markam Danışmanlık 10. yılını, eski/yeni müşteri ve çalışanları ile sektörden pazarlama profesyonellerinin katıldığı keyifli bir organizasyonla kutladı.

Türkiye’de ve dünyada güçlü markalar yaratmak ve markalarına değer katmak isteyen firmalara on yıldır pazarlama ve marka iletişimi danışmanlığı veren Markam Danışmanlık bugüne kadar 100’den fazla markayla işbirliği yaptı.

17 Haziran’da, Markam Danışmanlık’ın on yıllık başarısını kutlamak için bir araya gelen eski/yeni müşteri ve çalışanlar ile sektörden pazarlama profesyonelleri, Markam’ın Kozyatağı ofisinde keyifli dakikalar yaşadı. Şirket kurucusu Güven Borça’nın açılış konuşmasıyla başlayan gece, danışan firma yöneticilerinin, Markam ekibine teşekkür konuşmalarıyla devam etti. Şirket çalışanlarınca hazırlanan videolar konuklara keyifli anlar yaşattı.

Marka yaratmanın uzun soluklu ve inanç gerektiren bir iş olduğuna ve bu uğurda Markam Danışmanlık’a inanan tüm müşterilerine teşekkür eden Güven Borça, “işimiz çok, yolumuz uzun, daha çok Türk markasını dünya arenasına taşıyacağız” dedi.

Çok uluslu şirketlerde on yıl süren profesyonel hayatını 1996 sonunda noktalayarak birikimini Türk markalarının hizmetine sunan Güven Borça dört yıl tek başına çalıştıktan sonra 2001 yılında Markam’ı kurdu. Türkiye’de Marka Danışmanlığı fikrinin dahi olmadığı bu dönemde, yetişmiş Marka Danışmanı olmadığı için tüm ekibini kendi yetiştirdi. Bugün, Markam’da yetişen 5-10 yıl deneyimli danışmanlar bu topraklardan çıkacak dünya markalarının en büyük güvencesi. Gecenin mesajı “İlk on yıl bir okul gibiydik, ikinci on yılda ülkenin kaderini etkileyecek dev projelere imza atacağız” oldu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.