Sevilen kahramanlar Nintendo’ya geliyor

Nintendo'nun tek resmi dağıtıcısı olan Nortec Eurasia'nın sektörün liderlerinden SEGA ve Disney Interactive Studios ile gerçekleştirdiği...

05.11.2008 - 13:26 | MediaCat

Nintendo’nun tek resmi dağıtıcısı olan Nortec Eurasia’nın sektörün liderlerinden SEGA ve Disney Interactive Studios ile gerçekleştirdiği işbirliği sayesinde, Disney’in sevimli çizgi karakterleri Nintendo çatısı altında oyunseverlerle buluşacak.

2005 yılından bu yana dünyanın en eski ve en köklü oyun konsolu ve oyun yaratıcı şirketlerinden biri olan Nintendo’nun tek resmi dağıtıcısı olan Nortec Eurasia, sektörün liderlerinden SEGA ve Disney Interactive Studios markalarını da tüketiciyle buluşturacak.

Disney ve Sega işbirliği sayesinde Mario ®, Game&Watch®, Donkey Kong, Game Boy®, The Legend of Zelda® ve Pokémon® gibi klasiklerin yanı sıra Disney’in sevimli çizgi karakterleri de oyun severlerle buluşacak.

Oyunlar Winnie the Pooh, Donald Duck, Mickey Mouse gibi tüm klasik Disney kahramanları ile renklenecek. Disney Channel ile çocukların yakından tanıdığı Hannah Montana, High School Musical, Power Rangers, Zack & Cody, Disney Princess karakterlerinin oyunları da Türkiye’de hayranları ile buluşacak. Pixar ve Buena Vista tarafından yaratılan Pirates of the Caribbean, Bolt, Chicken Little filmlerinin unutulmaz karakterleri de Disney oyunlarında hayat bulacak.

Nortec Eurasia, Konami, Ubisoft, THQ, Square Enix, Rising Star gibi dünyanın önde gelen oyun firmalarının ardından Disney ve Sega’yı da tüketiciyle buluşturacak. “Sonic the Hedgehog, Bleach, Samba de Amigo gibi ürünleri bünyesinde bulunduran ve oyun dünyasının en büyük firmalarından biri olan Sega, Nintendo platformundaki oyunlar ile eğlenceyi yeniden tanımlayacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.