Serdar Erener Y&R’dan ayrıldı

Y&R Reklamevi Ajans Başkanı Serdar Erener Y&R ile 2003 sonunda biten sözleşmesini yenilemedi. Sektörde Erener'in yeni bir ajans açtığı konuşuluyor.

05.12.2003 - 00:00 | MediaCat

Y&R Reklamevi Ajans Başkanı Serdar Erener Y&R ile 2003 sonunda biten sözleşmesini yenilemedi. Sektörde Erener’in yeni bir ajans açtığı konuşuluyor.

Serdar Erener’in Erener&Partners adını verdiği ajansın faaliyetlerine Beşiktaş Akaretler’deki ofislerinde 15 Ocak 2004?ten itibaren başlayacağı da konuşulanlar arasında. Yeni ajansta Reklamevi ekibinden Uğurcan Ataoğlu’nun yanı sıra Necmiye İşgören ve Murat Lafçı’nın da bulunduğu, ajansın Reklamevi müşterilerinden Ülker, Turkcell ve Garanti’ye hizmet vereceği, Arçelik’in ise Y&R ile çalışmaya devam edeceği de söyleniyor.

Konuyla ilgili bir başka iddia da Erener?in sözleşmesini son güne kadar yenilemeyip, sürenin sonunda yüksek bir fiyata imza atacağı yönünde.

Serdar Erener henüz konuyla ilgili resmi açıklama yapmadı fakat sözleşmesini yenilemeyeceğini ajans içi bir yazışmayla duyurdu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.