Şenol Yüksel Ströer Kentvizyon’da

15 Ekim 2009 tarihinden başlayarak Ulusal Satış ve Rezervasyondan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapacak olan Şenol Yüksel...

20.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Şenol Yüksel Ströer Kentvizyon Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı.

15 Ekim 2009 tarihinden başlayarak Ulusal Satış ve Rezervasyondan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapacak olan Şenol Yüksel, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümün’den mezun olmuş ve 1987-88 yıllarında London City College Business Administration diploması aldı. Çalışma hayatına 1988 yılında başlayan Şenol Yüksel, 1996 yılına kadar tekstil sektöründe ve çeşitli firmalarda çalışmış, bir dönem şirket kurarak kendi işini yönetti.

1996 yılında açıkhava medya sektörünün önemli oyuncularından Wall’de Genel Müdür olarak çalışmaya başladı. 2008 yılının sonuna kadar bu görevi yürütmüş olan Şenol Yüksel, Türkiye’de açıkhava medya sektörünün gelişmesine ve bugünkü güçlü durumuna ulaşmasına önemli katkılarda bulunmuştur.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.