Digiturk digital ajansını belirledi

Digiturk tarafından bir süre önce açılan ve www.digiturk.com.tr sitesinin yeniden yapılandırılması sürecinde birlikte çalışacağı digital ajansı seçmek üzere yürüttüğü...

20.10.2009 - 00:00 | MediaCat

Digiturk tarafından bir süre önce açılan ve www.digiturk.com.tr sitesinin yeniden yapılandırılması sürecinde birlikte çalışacağı digital ajansı seçmek üzere yürüttüğü konkur süreci sonuçlandı.

Sektörün önde gelen digital ajanslarının katıldığı konkur sonucunda Digiturk, Hiperaktif DotCom Agency ile çalışmaya karar verdi. Proje kapsamı, interaktivite, fonksiyonellik ve tasarımda yaratıcılık kriterleriyle yapılan değerlendirmeler sonucunda; Digiturk’ün vizyonunu en başarılı şekilde yansıtan Hiperaktif DotCom Agency, konkuru kazanan ajans oldu.

Türkiye’nin ilk dijital platformu olarak "Canınız ne isterse onu gösteren tivi" sloganı ve farklı hedef kitlelere yönelik seçenekleriyle TV izleme alışkanlıklarını değiştiren Digiturk , yeni web sitesiyle de kullanıcılarında alışkanlık yaratmayı hedefliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.