Sektörde yeni bir ajans

Çalışma hayatına halkla ilişkiler, medya iletişim danışmanlığı, medya satın alma, reklam prodüksiyon ve organizasyon yönetimi...

15.01.2009 - 11:54 | MediaCat

Sektörün yeni oyuncularından Rejans İletişim, çalışma hayatına halkla ilişkiler, medya iletişim danışmanlığı, medya satın alma, reklam prodüksiyon ve organizasyon yönetimi konularında sağladığı hizmetler ile başladı. Kısa sürede, sağlık, tekstil, inşaat ve perakende gibi farklı sektörlerden müşteriler edinerek, faaliyet yelpazesini genişletti. Rejans’ın yeni oyun alanı ise yayıncılık. YKS (Yapı Kredi Koray), Levent Cerrahi Merkezi, Minasera AVM / Ankara, DSN Textile Co., Doctors Center gibi şirketlere ağırlıklı olarak halkla ilişkiler, prodüksiyon ve organizasyon yönetimi konularında çözümler sunan Rejans, içerik ve tasarım editörlüğünü yaptığı 2 kurum dergisi ile yayıncılık konusunda da yeni/gelenekselciliğini sürdürmeyi hedefliyor.

Gülden Ağgül ve Mine Karaman tarafından kurulan Rejans İletişim, Türkiye’nin tek butik alışveriş merkezi Minasera’nın kurum bülteni Life Style Magazine’in ardından Aralık 2008 itibariyle, Levent Cerrahi Merkezi’nin de kurum bülteninin de içerik, tasarım ve basım sorumluluğunu üstlendi.

Reklam ve iletişim sektöründe 11’er yıllık deneyimlere sahip Gülden Ağgül ve Mine Karaman, daha önce Borusan Otomotiv Grubu (Land Rover, BMW Motosiklet), Citroen Sport Turkey, Ford Rally Sport Turkey, Total Turkey, Cartier, Galatasaray Lisesi (50. Yıl Mezunları Birliği), Amerikan-Türk İşadamları Derneği, Golden Rose Cosmetics, UNO Ekmek, Çilek Mobilya, AKSA (Akkök Grup), Sunset Swimwear, Kanz Kidswear, İntermod Menwear (Azerbaycan) gibi firmaların iletişim danışmanlığı görevlerinde bulunmuş; ATV, KANAL D, STV ve CAPITAL ekonomi dergisi gibi yayınlarda çeşitli görevlerde yer almışlardır.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.