Şekerbank, Midas Ödülleri’nde finalist

Şekerbank’ın “Üretenin Yanındayız” isimli sessiz reklam filmi, 2010 Midas Ödülleri’nde, finalist oldu...

23.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Concept Reklam Ajansı imzasını taşıyan ve 2010 Cannes Uluslararası Reklamcılık Festivali’nde, Bankacılık Film kategorisinde Türkiye’den tek finale kalan tek marka olan Şekerbank’ın “Üretenin Yanındayız” isimli sessiz reklam filmi, 2010 Midas Ödülleri’nde, finalist oldu.

Bankacılık, sigortacılık, emlak ve kredi kartları gibi finansal konularda yapılan iletişim çalışmalarını kapsayan, tek uluslar arası yarışma olan Midas Awards’a, bu yıl 23 ülke katıldı. Concept Reklam Ajansı, Şekerbank için hazırladığı “Üretenin Yanındayız” reklam filmi ile yarışmanın ekim ayında New York’ta yapılacak ikinci aşamasında, bu kez Altın, Gümüş ve Bronz ödül  için  yarışacak.

Yönetmenliğini Levent Semerci’nin yaptığı “Üretenin yanındayız” filminin reklam kampanyasında, iletişim stratejisinde, Şekerbank’ın “küçük işletmelerin finansmanında lider banka olma” vizyonu temel alındı. Kampanyada, ülkenin üreten ellerine “Sen susarsan Türkiye susar, üretim durur. Biz, sen susma diye varız” mesajı verildi. Kampanyanın söylemi “Üretenin yanındayız” oldu.

Reklam filmleri, dış ses ve müzik olmaksızın tamamen sessiz hazırlandı. Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen bu kreatif uygulama, reklam kuşağı içinde farklılık oluşturdu. Kampanyanın devamında ise üretimi destekleyen ve Şekerbank’ı rekabette öne çıkaracak düşük faizli ve uzun vadeli kredi imkanlarını anlatan filmler devreye girdi.

Concept’in “Üretenin yanındayız” reklam filmi, bu yıl Kristal Elma yarışmasında, televizyon dalında da “Kristal Elma Büyük Ödülü”ne değer görülmüş ve dört ödül birden almıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.