Osman Boyner, Boyner Grubu’nun Onursal Başkanı

Osman Boyner, Boyner Grubu’nun Onursal Başkanı oldu. Uzun yıllar sürdürdüğü Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini...

23.09.2010 - 00:00 | MediaCat

Osman Boyner, Boyner Grubu’nun Onursal Başkanı oldu. Uzun yıllar sürdürdüğü Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini Cem Boyner’e devreden Osman Boyner için, grubun tüm yönetici ve hissedarlarının katıldığı sürpriz bir kutlama töreni düzenlendi.

S.Ü. Sakıp Sabancı Müzesi’ndeki The Seed’te gerçekleştirilen törende konuşma yapan Osman Boyner, “Boyner Grubu gerçek bir ailedir. Çekirdek aile şirketi olarak kurulduk. Zaman içinde çalışanlarımızın da katılımıyla günden güne genişledik ve büyük bir aile olduk.” dedi.

Başarısının formülünü; müşteriye büyük özen göstermek, işinin tüm detaylarıyla ilgilenmek ve çalışanının yanında olmak şeklinde tanımlayan Boyner’in, Altınyıldız ve Beymen’in kuruluş ve işletme anılarını paylaştığı konuşması, konuklar tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı.
Osman Boyner’i pratik, mükemmeliyetçi ve yenilikçi bir yönetici olarak tanımlayan Boyner Holding CEO’su Cem Boyner ise şöyle konuştu: “Osman Boyner hep ‘Babandan geri kalma ama çocuklarını geçme’ der. Daima bizlerin önünü açtı. Ne kadar şanslı olduğumu kelimelerle anlatmam çok güç. Kendisine şükran borçluyum. Onursal Başkanımız olarak daha nice seneler yolunda gideceğiz.” dedi.

Osman Boyner’den büyük bir gizlilikle planlanan sürpriz kutlama töreni, Grup çalışanları tarafından düzenlendi. Törende Osman Boyner için özel olarak hazırlanmış bir film gösterildi. Filmde, grubun gelişimiyle birlikte kurucu aileden kaynaklanan ve Boyner Grubu’nun kültürünü şekillendiren “insanı merkeze alan yönetim yaklaşımı”, “yenilikçilik tutkusu” ve “müşteri odaklılık”; çalışanların dilinden aktarıldı. Osman Boyner’e günün anısı olarak, içinde yüzlerce Boyner Grubu çalışanından mesajlar taşıyan özel bir kumaş kaplı defter hediye edildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.