Seçimin kalbi internette attı

Nexum Boğaziçi ve Nexum Creative 2007 yılında NTVMSNBC portalı için hazırladığı ve büyük beğeni toplayan...

31.03.2009 - 12:57 | MediaCat

Nexum Boğaziçi ve Nexum Creative 2007 yılında NTVMSNBC portalı için hazırladığı ve büyük beğeni toplayan seçim özel web sitesini 29 Mart seçimleri için de gerçekleştirdi. NTV Yerel Seçim 2009 sitesi secim2009.ntvmsnbc.com 29 Mart’ta ziyaretçilerine dakika dakika en güncel ve en doğru seçim sonuçlarını internet kullanıcıları ile paylaştı.

NTV, 29 Mart seçimlerini interaktif Türkiye haritası yardımıyla, ayrıntılı ve hızlı olarak kullanıcılarına ulaştırdı. Yayın ve yüksek performans için son teknolojik gelişmeleri uygulayan NTVMSNBC, seçim bilgilerini dakikası dakikasına, saniyesi saniyesine internet kullanıcılarına ulaştırdı. Bütün partilerin anı anına, il il oy oranları, 11 ilde büyükşehir belediye başkanlığı seçim sonuçları, belediye il meclis üyeleri seçim sonuçları, ilçelere göre seçim sonuçları, açılan sandık sayısı rakamlar ve grafiklerle sunuldu.

Sonuçları ve oy dağılımlarını Türkiye ve iller bazında interaktif bir harita aracılığıyla anı anına ve en doğru şekilde takip ediliyor. Sonuçlar web sitesinden önceki seçimlerin sonuçlarıyla kıyaslanabiliyor.

Teknolojik altyapısı yine Nexum Boğaziçi ve arayüz tasarımları Nexum Creative tarafından gerçekleştirilen Seçim 2007 NTVMSNBC portalı seçim günü tam anlamıyla hücuma uğramış ve büyük bir beğeni kazanmıştı. 2007 seçimleri geleneksel medyanın yanısıra aynı zamanda internet medyasının da gücünü ortaya koyduğu bir seçim olarak kayda geçmişti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.