MediaCat

Satan reklamın kitabını yazan adam aramızda

Efsane reklamcı Luke Sullivan Brand Week Istanbul’a geliyor.

Satan reklamın kitabını yazan adam aramızda

Başarılarla dolu 32 yıllık reklamcılık kariyerinin ardından yaptığı her konuşma ve yazdığı kitapla sektöre ilham kaynağı olan duayen reklamcı-yazar Luke Sullivan, tecrübelerinden bir demeti Brand Week Istanbul için hazırladığı sunum ve workshop’uyla İstanbul’a getiriyor.

Sullivan, Creativity & Lovemarks Day günü gerçekleşecek sunumunda “Storytelling platformları inşa etmek”, aynı gün gerçekleşecek Master Class’ında ise Brand Week Istanbul’a özel hazırladığı “An Excercise in Finding the Truth” başlıklı oturumla pazarlama evreninin sınırlarındaki “hakikatin” nasıl bulunabileceğini anlatacak. Hakikati bulma yolunda patenti kendine ait “Bar taburesi sahiciliği” testini testini ve neden odak grupların değil gerçek insanların neler söylediğini anlamak gerektiğini ortaya koyacak olan Luke Sullivan’ın semineri katılımcılara dolambaçlı yollardan sıyrılıp gerçeği kucaklamanın gücünü gösterecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.