MediaCat

Brand Week Istanbul’da sizi neler bekliyor?

16-21 Kasım öncesinde Brand Week Istanbul’a kuş bakışı.

Brand Week Istanbul’da sizi neler bekliyor?

Pazarlama, marka, reklam, yaratıcılık, medya, dijital, mobil… İletişimin tüm ana ve alt başlıklarını kapsayan onlarca sunum, marka etkinliklikleri ve eğlenceli partiler. Brand Week Istanbul’da şimdiden yerinizi ayırtın!

100’ün üzerinde konuşmacı

Aralarında Robert Cialdini, Luke Sullivan, Jinha Lee, Terry Jones, Shawn Callahan, Cem Yılmaz, Nil Karaibrahimgil, Serdar Erener ve Ajda Pekkan gibi Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından 100’ün üzerinde konuşmacı, 50 oturum, master class, tematik konferans ve workshop’larıyla ziyaretçilerin yalnızca birer dinleyici olarak değil; birer katılımcı olarak da birbirinden eşsiz tecrübeler yaşayacakları yılın en ilham verici haftası Brand Week Istanbul 16-21 Kasım tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek.

Marka İkonları yürüyüşü

Brand Week Istanbul’da sizi neler bekliyor?

Etkinliğin ilk yılından itibaren gerçekleştirilen Marka İkonları Yürüyüşü artık geleneksel bir hale geldi. Bu yıl da Marka İkonları Yürüyüşü ile Kanyon’da başlayacak olan Brand Week Istanbul’un kapanışı ise yine marka ikonlarının yürüyüşü eşliğinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda olacak.

Felis 10. Yıl sergisi

Brand Week Istanbul’da sizi neler bekliyor?Bu yıl 10’uncu yaşını kutlayan MediaCat Felis Ödülleri’nde dokuz yıl boyunca Büyük Ödül kazanan işlerin görselleri Brand Week Istanbul’da sergilenecek.

Deneyim alanı aktiviteleri

Brand Week Istanbul bu yıl Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştiriliyor. Her yıl olduğu gibi 2015’te de fuaye alanı etkinlik sponsorlarının katılımcılara sundukları eğlenceli deneyimlerle renklenecek.

D&AD screening

Brand Week Istanbul’da sizi neler bekliyor?

Dünyanın en prestijli ödül organizasyonlarının başında gelen D&AD’nin 2015 yılı kazananlarının videoları Brand Week Istanbul’da fuaye alanında tüm gün sürecek screening ile gösterilecek.

Happy Hour partileri

Brand Week Istanbul süresince her gün saat 17:30 – 19:30 arasında çeşitli markaların ve MediaCat’in sponsorluğunda gerçekleşecek partilerle gün sona erecek.

D&R İmza Günleri

Brand Week Istanbul’un devleri Luke Sullivan, Robert Cialdini ve Patrick Renvoisé’nin kitap imzalarının yanı sıra etkinlikte D&R İmza Günleri de düzenlenecek. İmza günleri kapsamında her gün özel sürpriz bir isim katılımcılarla buluşacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.