Sana, akşam ne pişirsem derdine internette son veriyor

adinteractive, 3D uygulamalı animasyon altyapısı www.sana.com.tr ile 'Akşam ne pişirsem?' derdinden kurtulmanıza yardımcı oluyor...

02.04.2009 - 10:22 | MediaCat

Türkiye’nin interaktif pazarlama iletişimi odaklı ilk ajansı adinteractive,’in, Unilever’in köklü markası Sana için hazırladığı yepyeni projesi artık online…2008 Altın Örümcek Web Ödülleri yarışmasında 12 dalda finalist olan adinteractive, adından söz ettirecek yeni bir projeye daha imza attı. Sana için hazırladığı projesi ile farklı bir dünyanın kapılarını ziyaretçilerine açan adinteractive, yaratıcı bir zihnin derinliklerine ulaşıyor. Yepyeni www.sana.com.tr’de Türkiye ve dünyada az rastlanan bir şekilde 3D teknolojisini kullanıyor.

Ziyaretçilerini, tüm modellemeleri adinteractive tarafından yapılan gerçekçi 3D bir mutfak ile karşılayan sitede kullanıcılar, birbirinden lezzetli pilav tariflerini izleyip, okuyabiliyor ve arkadaşları ile paylaşabiliyorlar. Sitede, ayrıca mükemmel pilav yapmanın ve mutfakta hijyenin püf noktaları da kullanıcılar ile paylaşılıyor.

İnteraktif öğelerle zenginleştirilen mutfakta, buzdolabının üzerindeki magnetlerle oynamak, fokurdayan tencere aracılığıyla da “Akşam ne pişirsem?” derdine son vermek mümkün. Ayrıca mutfaktaki TV aracılığıyla Sana reklamları da site üzerinden izlenebiliyor.