MediaCat

Samsung’un marka elçisi Jamie Oliver oldu

Ünlü şef Jamie Oliver 2012 Londra Olimpiyat Oyunları için Samsung marka elçisi oldu.

Samsung’un marka elçisi Jamie Oliver oldu

Samsung Electronics, 2012 Londra Olimpiyat Oyunlarında marka elçisi olarak Jamie Oliver ile özel bir anlaşma imzaladığını açıkladı.

Jamie Oliver anlaşma hakkında şu yorumu yaptı: “Samsung’un marka elçisi olarak Londra 2012’de yer alacak olmaktan dolayı gerçekten büyük bir onur ve heyecan duyuyorum. Samsung, dünyanın dört bir yanından gençleri olimpiyat oyunlarına dâhil etmek amacıyla bir dizi olağanüstü girişimde bulundu ve bu anlaşmanın tarafları olarak mümkün olduğunca çok insanın bu inanılmaz etkinliğin bir parçası olmasını istiyoruz.”

Samsung Electronics Spor Pazarlama Global Başkanı ve Samsung Electronics Başkan Yardımcısı Sunny Hwang şunları söyledi: “Jamie Oliver, Samsung’un Olimpiyat Oyunları ruhunu daha geniş kitlelere yayma konusundaki tutkusunu paylaşmaktadır. Birlikte, dünyanın dört bir yanındaki insanları Londra 2012’ye katılmaları yönünde teşvik etmek için elimizden gelen her şeyi yapmayı hedefliyoruz. Jamie, nasıl sağlıklı ve dengeli bir yaşam sürülebileceği gibi evrensel bir çok konu hakkında benzersiz bir perspektife sahip. Kendisi insanlarla iletişim kurmayı seven, tutkulu bir kişilik ve her kesimden insanın bu konulara ilgi duymasını sağlayan, doğuştan gelen bir yeteneği var.”

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.