sahibinden.com’a yeni genel müdür

Son aylarda yükselişini daha da artırarak, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen platformlar listesinde yer alan sahibinden.com...

04.01.2010 - 00:00 | MediaCat

Son aylarda yükselişini daha da artırarak, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen platformlar listesinde yer alan sahibinden.com 2010 yılına iddialı giriyor.

Turkcell Ürün ve Servis Yönetimi Bölüm Başkanı Burak Ertaş’ı Genel Müdür olarak transfer eden sahibinden.com yeni yılda yeni başarılara imza atmayı hedefliyor.

sahibinden.com’un yeni Genel Müdürü Burak Ertaş, Turkcell grubundaki kariyerine 2004 yılında Mapco’da Servis Yönetimi ve İş Geliştirme’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak başladı. Daha sonra Turkcell’de Katma Değerli Servisler (ses dışı hizmetler) alanında Bölüm Başkanlıkları yapan Ertaş; Mesajlaşma, Operatör, İçerik ve Bireysel Servisler Bölümleri’ni yönetti. Turkcell’de görev yaptığı yıllar boyunca ekibiyle birlikte Turkcell’e mobil servisler ve Web projeleriyle birçok ulusal ve uluslararası ödül kazandırdı.

1990’da ODTÜ Elektrik-Elektronik Mühendisliği’nden mezun olan Ertaş, Odak Yazılım Kurucu Ortağı, Datasel Destek Müdürü, Telsoft’ta ve Telenity’de Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Ertaş’ın, Koç Üniversitesi’nden İşletme Yüksek Lisans (MBA) derecesi bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.