Kutadgu Danışmanlık portföyüne yeni müşteri

1949 yılından beri tüm Avrupa'da milyonlarca memnun müşteriye, farklı ürün ve fikirlerle ulaşan, perakendeciliğe getirdiği benzersiz anlayışla ön plana çıkan...

04.01.2010 - 00:00 | MediaCat

1949 yılından beri tüm Avrupa’da milyonlarca memnun müşteriye, farklı ürün ve fikirlerle ulaşan, perakendeciliğe getirdiği benzersiz anlayışla ön plana çıkan Tchibo, Türkiye’de kurumsal iletişim, medya ilişkileri ve pazarlama iletişimi alanlarındaki danışmanlık hizmetlerini, Kutadgu Danışmanlık’tan almaya karar verdi.
 
Dünya çapında 60 ülkede 1200 mağazası ve 120 bin satış noktasıyla, Türkiye’de ise 12 ilde 37 mağaza ve 17 satış noktasıyla tüketicilere benzersiz bir hizmet veren Tchibo, sunduğu hizmet kalitesi ve farklı ürün anlayışıyla, en heyecan verici perakendecilerden biri olma özelliğini sürdürüyor.

2007 yılında Ahter Kutadgu tarafından kurulan, ana hizmet alanları itibar yönetimi, medya ilişkileri, pazarlama iletişimi, etkinlik yönetimi ve kamusal ilişkiler olan Kutadgu Danışmanlık’ın müşterileri arasında Limak Holding, Kimberly-Clark, OMV, Borasco, Koç Bilgi Grubu yer alıyor. Kutadgu Danışmanlık, aynı zamanda, dünyanın en büyük iletişim ağı olan Worldcom’un Türkiye’deki tek üyesi olma özelliğini de taşıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.