Sağlık, umut ve gelecek için 10 bin adım

TSÇV, katılımcıları Steptember Projesi'ne bekliyor.

25.07.2017 - 14:41 | MediaCat

Sağlık, umut ve gelecek için 10 bin adım

Beyin ve beyincikte oluşan hasar sebebiyle meydana gelen fiziksel bir engellilik durumu olan Cerebral Palsy ile ilgili geliştirici, koruyucu, teşhis ve tedavi edici destek hizmetleri sunan ve bugüne kadar 20 binden fazla çocuğa özel eğitim ve rehabilitasyon desteği veren Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı, üç yıldır Türkiye sorumlusu olduğu Steptember Projesi kapsamında bu yıl da destek çağrısında bulunuyor.

Eylül (September) ve Step (Adım) sözcüklerinin birleşmesinden türetilen Steptember, dokuz ülkede eş zamanlı olarak düzenleniyor. Cerebral Palsy’li çocukların olduğu kadar katılımcıların da hayatlarında pozitif etki yaratılması amaçlanan etkinlik kapsamında bu yıl 4 Eylül – 1 Ekim  tarihleri arasında dörder kişilik takımlar oluşturulacak ve katılımcılar da Steptember ayında her biri Cerebral Palsy’li bir çocuğa umut olacak olan 10 bin adım atacaklar. Aynı zamanda çeşitli kampanyalar aracılığı ile de Cerebral Palsy’li çocuklar için bağış toplanacak.

Etkinlik hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak ve kayıt olmak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.