Sabancı güvencesi e-ticaret sektöründe

Türkiye’de e-ticaret sektörüne düşük maliyet (low cost) modeli ile giriş yapan kliksa.com açıldı.

26.03.2012 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’de e-ticaret sektörüne düşük maliyet (low cost) modeli ile giriş yapan kliksa.com açıldı. Sabancı güvencesi altında hizmet veren ve tüketicilere hızlı, ucuz ve kolay alışveriş keyfi sunmayı hedefleyen kliksa.com, kolay kullanım özellikleri ve güvenilir internet sitesiyle öne çıkıyor.

İlk etapta geniş yelpazedeki teknoloji ürünlerini tüketicilere sunacak olan kliksa.com, kısa süre sonra farklı kategorilerde de satışa başlayacak.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedefleyen kliksa.com, modern ve pratik altyapısı ile e-ticarette yılın 365 günü “kaliteli ürün, ucuz fiyat ve hızlı teslimat” avantajı sunmayı hedefliyor. kliksa.com Direktörü Hakan Orhun, tüketicilere ürünleri en ucuz fiyatlarla ulaştırmak için maliyetleri düşük, operasyonlarını sürekli canlı tuttuklarını söyledi. “kliksa.com, ucuza kon” sloganı ile yola çıkan e-ticaret sitesinde, marka ikonu kliksa.com kargası, site içinde fırsatlara konarak müşterilere yol göstererek, tüketicileri akıllı alışverişe yönlendirecek.