MediaCat

Saatler İstanbul’u gösteriyor

Dünyaca ünlü İsviçreli saat markaları, 21- 23 Aralık 2012 tarihleri arasında ‘Swiss Time in İstanbul’ sergisinde bir araya geliyor.

Saatler İstanbul’u gösteriyor

Dünyanın en prestijli İsviçreli saat markaları, 21- 23 Aralık 2012 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek olan ‘Swiss Time in İstanbul’ sergisinde saat düşkünleriyle buluşuyor.

‘Swiss Time in İstanbul’, İsviçre ve Türkiye arasındaki tanıtım ve ticari ilişkileri bu noktada güçlendirmeyi ve Türkiye’deki saatseverleri İsviçre markalarıyla bir araya getirmeyi hedefliyor.

Türkiye’de ilk kez düzenlenecek olan özel içerikli sergi, İsviçre Başkonsolosluğu ve Şişli Belediyesi himayelerinde,  İsviçre Saat Endüstrisi Federasyonu’nun destekleriyle gerçekleşiyor.

İsviçre Başkonsolosluğu olarak hazırlanan üst düzey organizasyonu desteklemekten büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden İsviçre Başkonsolosu Monika Schmutz Kırgöz, “Türkiye hızla gelişen bir ekonomiye ve gittikçe artan milli gelire sahip. Bu durum Türkiye pazarına ilgiyi yoğunlaştırıyor” dedi. Başkonsolos İsviçre firmalarının, Türkiye pazarında gelecek gördükleri  için bu pazarda var olmak istediklerini belirtirken, serginin İsviçre’nin Türkiye  tanıtımında ve ticari ilişkileri derinleştirmeyi hedefleyen etkili bir organizasyon olacağı yorumunda bulundu.

Sergide Breitling, Bulova, Corum, Dewitt,  Edox, Eterna, FranckMuller, Hermes, Maurice Lacroix, Movado, OfficinePanerai, Oris, Raymond Weil, Rolex, Roman Jerome, TAGHeuer, Techno Marine, Ulysse Nardin, Ventura, Victorinox, Zenith gibi markaların birbirinden farklı modelleri sergilenecek.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.