S.T.E.P. Medya eğitimi 24 Şubat’ta başlıyor

Reklamcılık Vakfı S.T.E.P. (Sektörün Temel Eğitim Programı) eğitim dizisi, Reklam Ajansı ve Reklamveren'den sonra, S.T.E.P. Medya ile devam ediyor.

17.02.2004 - 00:00 | MediaCat

Reklamcılık Vakfı S.T.E.P. (Sektörün Temel Eğitim Programı) eğitim dizisi, Reklam Ajansı ve Reklamveren’den sonra, S.T.E.P. Medya ile devam ediyor.

24 Şubat tarihinde başlayacak ve yaklaşık iki ay sürecek eğitim programındaki temel amaç, reklamveren- ajans ve medya arasında verimli iş ortaklığı modelini vurgulamak.
Eğitim programı ile; markaların ve pazarın büyümesi hedefleri çerçevesinde, mecra planlaması ve satın alması yapanlar; mecra satanlar ve satın alanlar (reklamverenler) arasında ortak bir kavrayış, dil ve iş ortaklığı duygusunun oluşmasına zemin hazırlanması, katılımcılara temel medya bilgisinin aktarılması, görevleriyle birebir ilgili bilgi ve becerilerin kazandırılması hedefleniyor.
Kurumlar tarafından satın alınacak eğitime, başlangıç ve orta seviyede deneyimli; medya kuruluşlarında çalışan reklam – pazarlama sorumluları; medya ve reklam ajanslarında çalışan medya planlama ve satın alma sorumluları; reklamveren firmalarda çalışan medya sorumluları katılabilecekler.

Program içeriğinde yer alan konular, medya kuruluşu, reklamveren, medya ajansı, reklam ajansı yöneticileri ve ilgili diğer sektör profesyonelleri tarafından aktarılacak.

Eğitim hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak isteyen kuruluşlar en geç 23 Şubat tarihinde Reklamcılık Vakfı?nı arayabilirler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.