Reklam Oburları Anadolu kampüslerinde

Dünyanın farklı ülkelerinden reklamları beyaz perdeye taşıyan Reklam Oburları, kapsamlı bir üniversite etkinliği olan "Akbank ve Reklam Oburları Kampüste" turu ile Anadolu'daki üniversite öğrencilerinin beğenisine sunuluyor.

16.02.2004 - 00:00 | MediaCat

Dünyanın farklı ülkelerinden reklamları beyaz perdeye taşıyan Reklam Oburları, kapsamlı bir üniversite etkinliği olan “Akbank ve Reklam Oburları Kampüste” turu ile Anadolu’daki üniversite öğrencilerinin beğenisine sunuluyor. Mart ve Nisan aylarında gerçekleştirilecek tur kapsamında toplam 13 şehirde, 22 üniversite ile 23 kampusü ziyaret edecek.
Event 4?ün Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği ve organizasyonu Event 4 ve Akampüs tarafından yapılan, Tuborg Pilsener, CNN Türk ve Renault Megane’ın destek verdiği “Akbank ve Reklam Oburları Kampüste” turu, Nisan 2004’e kadar İzmir’den Ankara4ya, Sakarya’dan Trabzon?a, Isparta?dan Diyarbakır?a uzanan tur kapsamında binlerce üniversite öğrencisine ödüllü, en komik, en yaratıcı ve sosyal konulara en duyarlı reklamlardan seçilerek oluşturulan özel gösterimi götürecek. Farklı alanlarda eğitim gören üniversite öğrencileri için “eğlenceli bir ders” niteliği de taşıyan “Akbank ve Reklam Oburları Kampüste” gösterisi, üniversite gençliğini “yaratıcılığa” teşvik etmeyi amaçlıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.