R/GA Istanbul kapılarını açıyor

Ajansın Türkiye ofisinin detayları netleşiyor.

14.10.2015 - 11:52 | Arzu Nilay Kocasu

R/GA Istanbul kapılarını açıyor

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali’nden bu yana hakkında belirsizliğin hüküm sürdüğü R/GA İstanbul ofisi açılışı senaryosu nihayet gerçek oluyor. Ajans, bugün yayınladığı bir basın bülteniyle 15’inci global ofisini “dünyanın en inovatif ve dinamik şehirlerinden biri olan İstanbul’da” açacağını resmen duyurdu. R/GA Orta Doğu Genel Müdürü ise Turkcell Dijital Kanallar Direktörü Sertan Eratay oldu. Eratay, R/GA EMEA Kıdemli Başkan Yardımcısı Matt Lodder’a bağlı olarak çalışacak.

R/GA İstanbul operasyonel, stratejik ve kreatif olarak R/GA’in Londra ofisinden destek alacak. Ofis yerel müşterilerini paylaşmanın yanı sıra üst düzey stratejik danışmanlık konusunda da R/GA İstanbul ile irtibatta olacak.

Sertan Eratay kimdir?

sertan eratay kimdirBankacılık ve telekomünikasyon sektörlerinde 16 yıllık tecrübeye sahip olan Sertan Eratay, daha önce Dağıtım Kanalları Müdürü olduğu Garanti Şubesiz Bankacılık’ın kurulmasında katkıları olan bir isim. 2005 yılında Garanti’den ayrıldıktan sonra Turkcell’de 3G ve Mobil İnternet Müdürü olarak görev alan Eratay, 2010 – 2012 yıllarında İş Geliştirme Müdürü olarak yeni girişimlerde bulunarak Bavul.com’un hayata geçirilmesinde rol aldı. 2012 itibarıyla Turkcell Dijital Kanallar Birimi’nde görev almaya başlayan tecrübeli isim, e-ticaret kanallarının geliştirilmesi, dijital satış ve hizmet kanallarının takibi ve sosyal medya platformları ile topluluklarının idaresinden sorumluydu.

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nden mezun olan ve Boğaziçi Üniversitesi MBA diploması bulunan Sertan Eratay, aynı zaman Yeditepe Üniversitesi MBA Prgoramı’nda Sosyal Medya Pazarlaması bölümünde okutmanlık yapıyor ve IAB Türkiye Yönetim Kurulu Üyeliği görevini yürütüyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.